خرید از سوپر مارکت دیجی کالا در ۳ دقیقهسوپر مارکت دیجی کالا با سریع ترین ارسال

مهم ترین خرید شما در طول روز از چه فروشگاه هایی اتفاق میوفتد؟

بخش عمده خریدهای هر فردی را خریدهای سوپر مارکتی تشکیل میدهد به نحوی که هر فرد برای تامین نیازهای اولیه خود نیار به خریذ از سوپر مارکت ها دارد.

اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی انسان ها برای رفع این نیاز خود نیز به سمت استفاده از اینترنت در جهت راحتی هر چه بیشتر خود سوق داده شدند.

سوپر مارکت های آنلاینی در سطح کشور در حال فعالت هستند که از قدیمی ترین آنها میتوان به سوپر مارکت آنلاین روکولند اشاره کرد که از تیر ماه سال ۹۷ با ادامه همکاری با دیجی کالا باعث ایجاد سوپر مارکت دیجی کالا با ایجاد زیر سازی های بیشتر و پیچیده تری که برای محصولات سوپر مارکتی مورد نیاز است در حال خدمت رسانی حداکثری به مشتریان میباشد.

اما اساس کار سوپر مارکت های آنلاین بر سه نوع است :

۱- کسب  و کارهای محلی که خود دارای یک سوپر مارکت هستند اقدام به راه اندازی یک سوپر مارکت آنلاین (به پشتوانه سوپر مارکت خود ) کرده اند.

۲-ایجاد شبکه های یکپارچه که با اتصال سوپر مارکت های سطح یک شهر با ثبت درخواست مشتری از نزدیک ترین سوپر مارکت محلی استفاده و نیازهای مشتریان را به دستشان میرساند.

۳-شرکت ها و فروشگاه های آنلاینی که دارای انبار ها و محل های بزرگی برای ذخیره کالاهای خود می باشند و دارای سیستم های توزیع یکپارچه کالا هستند و فقط به صورت آنلاین محصولات خود را به دست مشتریان میرسانند.

که سوپر مارکت دیجی کالا در دسته سوم قرار گرفته و با ایجاد زیر سازی های فراوان باعث توزیع ۳ ساعته محصولات مورد نیاز مشتریان شده است.

اما شما میتوانید در بازه های ساعتی  زیر سفارش خود را ثبت نمایید :

۹-۱۲

۱۳-۱۶

۱۶-۱۹

۱۹-۲۲

اما باید به این نکته توجه داشته باشید که حداقل سه ساعت قبل از شروع هر بازه باید سفارش خود را در سوپر مارکت دیجی کالا ثبت کرده باشید در غیر این صورت سفارش شما به بازه ی ساعتی بعدی انتقال پیدا میکند برای مثال شما برای دریافت محصول خود بین ساعت های ۱۶ الی ۱۹ باید تا قبل از ساعت ۱۳ سفارش خود را ثبت کرده باشید در غیر این صورت سفارش شما در بازه ی ۱۹-۲۲ به دستتان خواهد رسید همچنین اگر شما میخواهید سفارش خود در طول همان روز به دستتان برسد حتما تا قبل از ساعت ۱۶ باید سفارش خود را ثبت نمایید در غیر این صورت سفارش شما در بین ساعت های ۹ الی ۱۲ روز بعد توسط تیم پشتیبانی سوپر مارکت دیجی کالا به دستتان خواهد رسید.

شیوه پخش کالاهای سوپر مارکت دیجی کالا فقط بر اساس پخش سریع میباشد پس اگر شما در هنگام خرید در سبد خرید خود محصولات مختلفی (سوپر مارکتی و غیر سوپر مارکتی ) داشته باشید برای مثال یک جفت کفش به همراه یک بسته گوشت مرغ باید حتما گزینه شیوه ارسال سریع را انتخاب کنید در غیر اینصورت محصولا شما جدا جدا بدستتان می رسد.

در بخش خرید های سوپر مارکتی دیجی کالا شما فقط در هنگام دریفات محصول میتواند آن را مرجوع کنی پس در هنگام دریافت حتما به محصول خود دقت کنید و محصول خود را از لحاظ کیفی ( از جمله بوی نامتبوع یا رنگ یا … ) حتما مورد بررسی قرار دهید در ضمن دیجی کالا سعی میند محصولاتی که دارای تاریخ انقضا میباشند را حداکثر تا مدت زمان دو سوم مهلت به پایان رسیدن آن به دست مشتری برساند در صورتی که دو سوم تاریخ انقضای آن  گذشته باشد کالا را به فروشنده آن مرجوع میکند همچنین کالاهایی که مثل شیر و گوشت و مرغ و… که باید در شرایط ویژه ای نگهداری شوند را برای حفظ کیفیت محصول در بهترین شرایط نگهداری میکند و در جهت حفظ سلامتی عودت به تامین کننده آن کالا را بسیار سریع تر در جهت تازه و سالم بودن کالاها انجام میدهد  (برای مثال در صورتی که کالایی ۶ ماه تاریخ انقضا داشته باشد نهایتا با گذشت ۴ ماه آن را به دست مشتری برساند ) .

تیم پشتیبانی تخفیف مخفیف در نظر دارد باعث ایجاد راحتی هر چه بیشتر شما با خرید از سوپر مارکت دیجی کالا با استفاده از تخفیف ها و طرح های تخفیفاتی شود.

🙂

سوپر مارکت

پاسخ