۶ نوع لوازم و غذای حیوانات خانگی

غذای حیوانات خانگی

۶ نوع لوازم و غذای حیوانات خانگی

در دنیای امروز و با پرورش دادن هر چه بیشتر حیوانات خانگی توسط انسان، تامین لوازم وغذای مورد نیاز این حیوانات خانگی به امری واجب و ضروری تبدیل شده که لازمه آن داشتن کیفیت و قیمت مناسب است.

حیوانات خانگی و لوازم و غذای مورد نیاز آنها را میتوان به چند دسته کلی تقسیم کرد.

۱- انواع پرندگان

مثل مینا، طوطی کوچک، طوطی بزرگ، کاسکو، عروس هلندی، قناری، مرغ عشق، فنچ، سهره و کبوتر که ابتدا باید به غذای مورد نیاز آن ها توجه کرد، غذای پرندگان بر سه نوع پلت و دانه و پخش کننده ارزن میباشد.

لوازم مورد نیاز

انواع بسته های تشویقی مخصوص پرندگان از جمله اسنک، استیک، حشره و پخش کننده ارزن و دارای مکمل هایی مثل ویتامین، بلوک معدنی و سایر مکمل ها میتوان نام برد.

همچنین از دیگر انواع لوازم پرندگان میتوان به وسایلی برای تمیز و آراسته کردن پرندگان از جمله ناخن گیر، حمام، جلا دهنده ونوک گیر و حالت دهنده منقار و… اشاره کرد.

همچنین وسایلی مثل انواع قفس های استوانه ای، پایه دار، آویزان و ویژه حمل و نقل و همچنین تامین کننده انواع لوازم قفس ها از جمله تاب و ظرف غذا و آب و جای خواب و… نیز از نیاز های ضروری برای نگه داری پرندگان می باشد.

غذای حیوانات خانگی

۲- سگ

انواع غذای سگ از جمله غذاهای خشک مثل مراقبتی، درمانی، عقیم شده و نیازهای ویژه و اقتصادی و همچنین غذا های تر مثل کنسرو، پوچ، تری، مراقبتی و درمانی و نیازهای ویژه و همچنین انواع غذاهای تشویقی مثل اسنک، استیک و جویدنی ها، بیسکوییت کرانچی و شکلات،استخوان، گوشت های طبیعی خشک شده، چیپس و باریکه و خمیر.

انواع مکمل ها و لوازم مراقبتی سگ ها و همچنین انواع لوازم مورد نیاز سگ

غذای حیوانات خانگی

۳- گربه

انواع غذا گربه از جمله غذاهای خشک و غذاهای تر

انواع لوازم گربه مثل مکمل ها، لوازم تشویقی، جای خواب، ظرف غذا و آب، قلاده، باکس و کیف حمل و نقل

غذای حیوانات خانگی

۴- آبزیان

محصولات مربوط به ماهی ها و انواع آبزیان که دارای انواع غذای ماهی های گیاه خوار و گوشت خوار مکمل ها، نمک آکواریوم، آکواریم و تجهیزات و دکور آکواریوم، و همچنین تجهیزات تمیز کردن و تست و قطعات آکواریوم میباشد.

غذای حیوانات خانگی

۵- خزندگان

خزندگان مثل لاک پشت و ایگوانا که میتوان محصولات مورد نیاز آن ها را محصولاتی مثل انواع غذا، انواع زیستگاه های مخصوص مثل قفس، تراریوم، تانک و …

و انواع لوازم مخصوص به زیستگاه، انواع اثاثیه مخصوص به آن، گرم کننده و دما سنج، روشنایی و قلاده های مخصوص نام برد و به راحتیاز فروشگاه های اینترنتی تهیه کرد.

غذای حیوانات خانگیغذای حیوانات خانگی

۶-  جوندگان

جوندگان که میتوان به راحتی برای انواع جوندگانی مثل خوکچه هندی، خرگوش، همستر، چین چیلا و موش انواع غذا و لوازم مورد نیاز را خریداری نمود.

غذاهای مربوط به جوندگان مثل غذاهای فرآوری شده، یونجه خشک و علف، میکس و ترکیبی همچنین انواع لوازم مورد نیاز جوندگان، مثل لوازم تشویقی از جمله اسنک و استیک وجویدنی، مکمل های مخصوص، بستر و جای خواب، لوازم مربوط به تمیز کردن، زیستگاه و قفس و لوازم مربوط به آن،انواع اسباب بازی ها و قلاده مخصوص را میتوانید به راحتی از فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید.

 

غذای حیوانات خانگی

 

از بهترین برندهای تامین لوازم و غذای حیوانات خانگی موجود در بازار جهانی و ایران در جهت تولید بهترین و با کیفیت ترین لوازم و غذای حیوانات خانگی میتوان به برند هایی نظیر آکوا، نوتری پت، جنکا، دکتر کلادر، دکتر جان، کت مت، ایستا، نوبی، تاپ فیت و دها برند معروف و با کیفیت دیگرر اشاره کرد.

شما برای تهیه انواع لوازم و غذای حیوانات خانگی با بهترین کیفیت و قیمت مد نظر خودتان میتوانید به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مراجعه کنید و به راحتی خرید کنید.

سایت تخفیف مخفیف ضمن در نظر گرفتن کیفیت و سلامت این کالاها برای استفاده حداکثری شما از تخفیف های ویژه مخصوص غذاهای حیوانات و لوازم آنها فروشگاه دیجی کالا را به عنوان فروشگاهی تخصصی معرفی میکند.

غذای حیوانات خانگی