ویروس کرونا ۸۰ درصد شغل ها را تعطیل کرد

ویروس کرونا ۸۰ درصد کسب  و کارها را تعطیل کرد

ویروس کرونا

با افزایش شیوع ویروس کرونا در جهان و تحت تاثیر قرار گرفتن اکثر کشور های جهان و در پی افزایش خطرات  ناشی از ویروس کرونا و به خطر افتادن جان مردم دولت ها مجبور به تعطیلی اجباری حدود ۸۰ درصد کسب و کار ها در پی جلوگیری از شیوع ویروس کرونا شدند این امر باعث شد که اقتصاد جهانی نیز به کندی پیش رود و فقط کسب و کارهایی که نیاز های اساسی و روزمره مردم را تامین میکنند به فعالیت خود ادامه دهند.

اما با ادامه شیوع ویروس کرونا بسیاری از مشاغل دچار مشکل شدند به محوی که در آستانه سال نو که بهترین موقع برای انواع کسب و کار ها میباشد اکثر مشاغل دچار رکود و عدم فعالیت شدند و در پی راهکاری برای ادامه فعالیت خود افتادند اما چه راهکار و نقشه ای میتواند باعث رونق دوباره کسب و کار ها شود به شرطی که باعث افزایش شیوع ویروس کرونا نشود.

بهترین راهکار در شرایط کنونی که ویروس کرونا نصف مردم جهان را خانه نشین کرده است استقبال حداکثری مردم و استفاده بیشتر از فضای کسب و کار های آنلاین است.

با ادامه شیوع ویروس کرونا مردم برای تامین نیاز های خود از داخل منزل رو به سمت استفاده از کسب و کار های آنلاین آوردند و در همین مدت کم با ایجاد زیر سازی های فراوان به راحتی مشغول به ادامه فعالیت خود در فضای اینترنتی و کم خطر (از بابت شیوع ویروس کرونا) شدند.

اکنون با ایجاد فضایی گسترده تر و بهتر هم برای مشتریان، از بابت تمایل به خانه ماندن و رفع نیاز های خود در خانه و همچنین فروشندگان از بابت فروش راحت و کم خطر از طریق اینترنت همه ی مردم درصدد استفاده حداکثری از بازار کسب و کار های اینترنتی شده اند.

اکنون شما چه در جایگاه فروشنده و چه در جایگاه مشتری در پی حفظ سلامتی خود و قطع کردن زنجیره شیوع ویروس کرونا میتوانید به راحتی محصولی را که قصد خرید یا فروش آن را دارید به راحتی به شیوه های مختلفی بخرید یا بفروشید.

ویروس کرونا

با افزایش حداکثری شیوع ویروس کرونا و تعطیلی و رکود بسیاری از کسب و کارهای فیزیکی بزرگ و مورد نیاز مردم مثل تعطیلی فروشگاه ها یا عدم استقبال مردم از خرید حضوری مردم بیشتر به سمت بازار کسب و کارهای آنلاین رفتند و این نوع کسب و کار ها با رشد حداکثری و قابل توجهی رو به رو شدند.

با افزایش شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینما ها و سالن های تاتر در سطح شهر ها مردم برای افزایش سرگرمی خود بیشتر به سمت نرم افزار ها و سایت های ارائه فیلم آنلاین رفتند و این نوع کسب و کار ها هم با رشد چشم گیری مواجه شدند.

همچنین مردم حتی برای خرید های روزمره خود نیز نیازی نبود از منزل خارج شوند، مردم به راحتی میتوانستند از فروشگاه های آنلاین نیاز های روز مره خود را از جمله خرید های سوپر ماکتی را از فروشگاه هایی مثل سوپر مارکت دیجی کالا تهیه کنند.

یکی از مهم ترین عامل های انتقال ویروس کرونا پرداخت پول به صورت فیزیکی بود حتی استفاده از دستگاه های کارتخوان نیز اکثرا باعث افزایش شیوع ویروس کرونا میشوند، با افزایش خرید اینترنتی مردم و پرداخت به صورت آنلاین این مشکل نیز به راحتی حل شد و مانع از شیوع ویروس کرونا شد.

اکنون برای ادامه فعالت های اقتصادی شرط مورد نیاز فروشندگان تامین کالاهای با کیفیت برای ارائه به مشتریان است و برای مشتریان شناخت حداکثری بهترین فروشگاه ها و سایت ها خرید فروش آنلاین برای رفع نیاز های خود در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا است.

شما به راحتی میتوانید بهترین و معتبر ترین فروشگاه های آنلاین فعال را با استفاده از سایت تخفیف مخفیف بشناسید و از خدمات تخفیفی سایت تخفیف مخفیف نهایت استفاده را ببرید.

🙂

ویروس کرونا

پاسخ