انواع ماساژور ها موجود در بازار را بشناسید !!!

۷ مدل ماساژور موجود در بازار چیست ؟؟؟

ماساژور ها یکی از وسایلی هستند که در زمان خستگی بدن می توانند به شما کمک های شایانی بکند تا بتوانید خستگی را از خود دور کنید و با انرژی بیشتر به کار های خود برسید؛ زمان هایی که دچار انقباض یا گرفتگی های عضلانی، در زمان هایی که دچار استرس و یا ناراحتی های ذهنی شده اید ماساژور ها می توانند این ناراحتی ها را از شما دور کنند و شما به راحتی به بقیه کار های روزمره خود برسید.

ماساژور

ماساژور ها باعث می شوند که بافت های نرم و عضلانی بدن شما تسکین یابد و به صورت منظم و ریتم دار باعث می شود که عضلات از حالت انقباض خارج شود و شما احساس آرامش پیدا کنید.

اما ماساژور ها را برخی از موارد بهتر است که استفاده نکنید، چنان چه شما دارای مشکلاتی مثل : ۱-عفونت پوستی ۲-زخم باز و تازه ۳-مشکلاتی در گردش خون ۴-تومور ۵- بارداری ۶- تورم و التهاب های حاد ۷- خواب رفتگی عضلات هستید بهتر است که استفاده نکنید.

در ادامه با انواع ماساژور های موجود در بازار آشنا می شوید :

ماساژور

۱- ماساژور ویبراتور برقی

این مدل از ماساژور ها با استفاده از ویبره و لرزش عمل ماساژ را انجام میدهند و جزء پرطرفدار ترین انواع ماساژور ها هستند، کار با این دسته از ماساژور ها بسیار راحت است و می توانید از آن ها برای ماساژ قسمت های مختلف و عضلات مختلف بدن خود استفاده کنید، لازم است به دو نکته در هنگام خرید توجه کنید : ۱- دستگاه بتواند در هر دو جهت افقی و عمودی لرزش ایجاد کند ۲- هر چه تعداد لرزش آن در دقیقه بیشتر باشد بهتر است.

ماساژور

۲- ماساژور های مادون قرمز

این مدل ها با استفاده از اشعه مادون قرمز و با ایجاد حرارت در بافت های عضلانی باعث ایجاد ماساژ با استفاده از نفوذ در قسمت های عمیق عضلانی بدن شما می شود و دارای مذیت هایی همچون

الف- سرعت تسکین درهای عضلانی با استفاده ازین دستگاه بسیار بالاست

ب- این دستگاه می تواند باهث از بین رفتن سفتی عضلات و نرم شدن آن ها شود.

ماساژور

۳- پالسی

این دستگاه ها با استفاده از الکترود هایی که بر روی پوست بدن قرار می گیرد پالس های الکتریکی به مغز شما می فرستد و باعث از بین رفتن درد در سر، گردن، کمر، مفاصل و ماهیچه ها و همچنین به هضم غذا نیز کمک می کند این دستگاه ها با استفاده از فناوری های زیر به بهبود سلامت شما کمک می کند :

TENS : با استفاده ازین فناوری تحریک عصب های پوستی انجام می شود و پالس های الکتریکی به سمت مغز فرستاده می شود و باعث می شود که درد های عضلانی شما از بین برود همچنین باعث ترشح اندروفین در بدن می شود که این هورمون یک نوع مسکن طبیعی در بدن می باشد.

EMS : با استفاده ازین فناوری عضلات بدن حالت انقباضی شبیه به حالت انقابضی ماهیچه ها در حالتی که فرد در حال ورزش کردن می باشد ایجاد شود همچنین برای افرادی که دارای فلجی اندام می باشند نیز بسیار مناسب است همچنین این ویژگی باعث بهبود در انجام گردش خون، جلوگیری از منعقد شدن خون و بهبود کارکرد حرکات بدن نیز می شود.

IFT : این ویژگی در انتقال پیام حسی درد به نخاع و مغز کمک می کند.

۴- فراصوت

امواج این دستگاه ها از پوست عبور کرده و ایجاد فرکانسی در حدود ۰٫۳ تا ۰٫۸ میلی هرتز می کند و باعث ایجاد لرزشن در بافت ها و ماهیچه های بدن می شود و به افزایش جریان خون در بدن نیز کمک می کند و باعث ایجاد آرامش در بافت ها و ماهیچه های بدن می شود، این دستگاه ها باعث از بین رفتن درد در عضلات و تسریع بهبود یافتن زخم های پوستی و تسریع در بهبود یافتن شکستگی های استخوانی نیز می شود.

ماساژور

۵- سنگ یشم

این دستگاه ها نیز ایجاد امواج مادون قرمز می کنند و خود سنگ های یشمی موجود در این دستگاه ها باعث ایجاد خواص درمانی و تسکین در سیستم های عصبی بدن می شود، از جمله ویژگی های مهم این دستگاه ها می توان به تسریع در بهبود درد ها و اسپاسم های عضلانی و ماهیچه ای، سفتی و سختی عضلات و ماهیچه ها را کم می کند، سموم بدن را نیز دفع می کند.

ماساژور

۶- ضربه ای

این دستگاه ها با ایجاد کردن ضرباتی منظم و ریتم دار باعث از بین رفتن درد و خستگی در ماهیچه های بدن می شود. این دستگاه ها بیشتر مناسب افراد ورزشکار و افرادی که زیاد پشت سیستم ها می نشینند مناسب است و از ویژگی ها مهم آن می توان به تسکین ماهیچه ها و آرام شدن ماهیجه های بدن، کاهش سردرد ها و سردرد هایی که ناشی از تنش ها در طول روز می باشد و تقویت سیستم های ایمنی در بدن می شود.

ماساژور

۷- ماساژور های پا

این دستگاه ها با فشرده و آزاد سازی بافت ها و ماهیچه های بدن باعث ماساژ در پای افراد می شود این دستگاه ها مجهز به ایربگ یا کیسه های هوا هستند که با کم و زیاد شدن هوا باعث منقبض شدن و منبسط شدن عضلات می شود.

ماساژور

اکنون با استفاده از اطلاعات فوق و نوع نیاز های شخصی تان می توانید ماساژور مورد نظر خود را از فروشگاه های معتبری مثل دیجی کالا خریداری کنید، همچنین می توانید با استفاده از کد تخفیف های موجود در وب سایت تخفیف مخفیف استفاده کنید.

🙂

ماساژور