راهنمای کامل خرید انواع کیف زنانه

در هنگام خرید کیف زنانه به چه نکاتی باید دقت کرد ؟؟؟

کیف های زنانه یکی از کاربردی ترین وسایل برای خانم ها می باشد که امروزه با طراحی های متفاوت دارای طرح ها، رنگ ها، سایز ها و کاربردی های مختلفی می باشند که هر کسی می تواند بر اساس نوع نیاز و سلیقه شخصی خود از بین هزاران مدل موجود در بازار مدل مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کند، اما برای این که خریدی بهتر و مناسب تر داشته باشد بهتر است تا نکاتی را رعایت کند و بر اساس نوع نیاز خود مدل مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کند.

کیف

۱- قد

برای خانم های قد بلند محدودیتی وجود ندارد و آن ها می توانند بر اساس سلیقه خود همه مدل ها را انتخاب کنند فقط باید به این نکته دقت کنند که مدل های کوچک باعث می شود که قد آن ها بلند نمایش داده شود پس بهتر است که برای خرید، مدل های سایز متوسط و بزرگ را در نظر بگیرند.

خانم های کوتاه قد بهتر است که خرید مدل های کوچک را در نظر داشته باشند مدل هایی که روی دست ( آرنج ) هم قرار می گیرند به شرطی که دارای بند بلند نباشد همچنین مدل های دوشی نیز بسیار مناسب هستند.

کیف

۲- اندام

در هنگام خرید بهتر است به نوع اندام خود نیز توجه داشته باشید.

الف- گلابی شکل

در این حالت بهتر است که مدلی  را در نظر بگیرید که توجه مخاطبتان را از پایین تنه شما پرت کند و به بالا تنه‌ی شما جلب کند برای این کار می توانید از مدل های با رنگ روشن، شاد و سایز متوسط استفاده کنید و بند آن ها نیز کوتاه باشد که کیف شما تا زیر آرنج شما قرار  بگیرد و هرگز مدل هایی که بندی بلند دارند و کیف تا لگن شما پایین می آید و دارای طرح ها و نقش های فراوان می باشند را استفاده نکنید زیرا باعث می شود که پایین تنه شما بزرگتر به نظر برسد.

کیف

ب- سیب شکل

در این حالت بهتر است مدل های رو دوشی، پستچی و مدل هایی که دارای بندی بلند هستند مناسب است زیرا باعث می شود که توجه مخاطبتان از سر شانه های شما برداشته شود، همچنین انتخاب مدل هایی که روی آرنج قرار می گیرند نیز می تواند مناسب باشد ولی کیف کوچک با دسته کوچک را انتخاب نکنید.

ج- ورزشکار

خانم های ورزشکار بهتر است مدل هایی را انتخاب کنند که زاویه دار هستند مثل مدل های مربعی ومستطیل شکل و به طور کلی اشکال هندسی.

د- سایز بزرگ

خانم های سایز بزرگ بهتر است در هنگام خرید کیف های کوچک و ریز را انتخاب نکنند و کیف هایی با سایز متوسط و بزرگ که دارای طرح های درشت هستند را انتخاب کنند.

کیف

۳- رنگ کیف

خانم های کوتاه قد بهتر است کیف های تک رنگ را انتخاب کنند و خانم های قد بلند بهتر است کیف های بزرگ با رنگ و طرح های روشن را در نظر بگیرند همچنین خام های لاغر در هنگام انتخاب مدل هایی که دارای طرح ها و تزئینات زیادی هستند را انتخاب کنند و خانم های چاق نیز مدل هایی که دارای خطوط باریک هستند را انتخاب کنند.

کیف

۴- سن

الف- نوجوان : برای این گروه سنی کیف های بزرگ که رنگی شاد دارند مناسب است زیرا معمولا وسایل زیادی را با خود حمل می کنند.

ب- سی یا چهل ساله : برای این گروه سنی که ممکن است شاغل و یا مادر باشند بهتر است در هنگام انتخاب کیف های بزرگ در مدل های دستی، دوشی، دانشجویی و کارمندی مناسب است و برای رفتن به مهمانی نیز می توانند مدل های مجلسی و پاسپورتی بسیار مناسب هستند.

ج- میانسال :‌می توانید مدل هایی که کوچک و دارای رنگی تند و زننده نیستد را انتخاب کنید.

اکنون با توجه به اطلاعات گفته شده و بر اساس نوع نیاز و سلیقه شخصی خود می توانید کیف مورد نظر خود را از فروشگاه های معتبری مثل دیجی کالا خریداری کنید، همچنین برای داشتن خرید بهتر و مناسب تر نیز میتوانید از کد تخفیف های موجود در وب سایت تخفیف مخفیف نیز استفاده کنید.

🙂

کیف