راهنمای جامع خرید آبمیوه گیری

در هنگام خرید آبمیوه گیری چه نکاتی را باید رعایت کرد؟؟؟

آبمیوه گیری ها وسیله ای پر کاربرد در تمام فصول سال که باعث می شود شما در لحظه ای که نیاز داشتید بتوانید آبمیوه طبیعی و تازه میل کنید و برای این کار کافیست فقط یک آبمیوه گیری خوب و با کیفیت در منزل خود داشته باشید تا بتوانید در هر ساعتی از شبانه روز که خواستید آبمیوه طبیعی و تازه میل کنید.

آبمیوه گیری

اما برای خرید و داشتن یک آبمیوه گیری خوب و با کیفیت بهتر است که نکاتی را رعایت کنید :

۱- مشخصات فنی و فیزیکی دستگاه آبمیوه گیری

الف- دهانه : دستگاه هایی که دهانه بزرگ تری دارند کار با آن ها راحت تر است زیرا که دیگر نیازی به خرد کردن میوه ها ندارید و می توانید میوه ها را به صورت کامل درون آن ها قرار دهید.

ب- لرزش و صدا : هر چه صدا و لرزش یک دستگاه کمتر باشد شما راحت تر و با آرامش خیال بیشتری با دستگاه کار می کنید، همچنین برای ایجاد سرو صدا و لرزش کمتر سعی کنید هنگام استفاده از دستگاه آن را بر روی یک جای صاف قرار دهید.

پ- قدرت : قدرت دستگاه ها بسته به نوع نیاز شما تعیین می شود و معمولاً قدرتی بین ۶۰۰ تا ۱۵۰۰ وات دارند.

ت- سرعت : سرعت دستگاه ها بستگی به سرعت چرخش تیغه های دستگاه دارد و هر چه سرعت چرخش آن ها بیشتر باشد،‌در نتیجه سرعت دستگاه نیز بیشتر است و در مدت زمان کمتری خواسته شما را بر طرف می کند.

ث- جنس ونوع تیغه :‌ معمولا تیغه ها را از فولاد، تیتانیوم و پلاستیک درست میکنند که تیغه های پلاستیکی مقاومت و طول عمر پایینی دارند.

ج- مصرف انرژی : در هنگام خرید حتما به برچسب میزان مصرف انرژی دستگاه دقت کنید و این میزان مکصرف بیشتر بسگی به توان موتور دارد.

چ- جنس ونوع بدنه : جنس بدنه این دستگاه ها معمولا از استیل یا پلاستیک یا هر دوی این ها با هم می باشد.

آبمیوه گیری

۲- ویژگی ها

دستگاه های آبمیوه گیری معمولا دارای ویژگی های متفاوتی هستند و هر کدام ممکن است بتواند کارایی هایی دیگری اضافه بر آبمیوه گرفتن نیز به شما ارائه دهد و معمولاً این دستگاه ها در بازار ۲ کاره، ۳کاره، ۴ کاره و حتی ۵ کاره نیز هستند که می توانید برای صرفه جویی در هزینه های خود دستگاهی متناسب با کارآمدی مورد نیاز خود را بخرید قابلیت های عمده ای که این دستگاه ها علاوه بر آبمیوه گرفتن ارائه می دهند عبارتند از :‌ مخلوط کن، آسیاب کن، رنده کن و …

آبمیوه گیری

۳-آبمیوه گیری های چند کاره

در خرید این دستگاه ها دقت لازم و کافی را داشته باشید زیرا در صورتی که موتور این دستگاه ها از کار بیافتد باعث می شود که همه ی دستگاه ها از کار بیافتد و دیگر قادر به استفاده از آن ها نیستید.

آبمیوه گیری

۴- تمیز کاری

در هنگام خرید دقت داشته باشید که بتوانید تمامی بخش های دستگاه را بلافاصله بعد از انجام کار مورد نظرتان بتوانید تمیز کنید و شست و شو دهید.

آبمیوه گیری

۵- راهنما

حتما به دفترچه راهنمای دستگاه توجه کنید زیرا که ممکن است دستگاه قادر به انجام برخی کار های مد نظر شما نباشد و شما با انجام دادن آن کار توسط دستگاه باعث از بین رفتن توان موتور و در نتیجه خرابی دستگاه شوید و حتی ممکن است بر عکس این موضوع اتفاق بیافتد به این صورت که شما از برخی کارایی های دستگاه تان بی خبر باشید و از آن کارایی ها استفاده نکنید یا برای انجام آن ها دستگاه دیگری بخرید، پس لازم است تا کارآمدی دستگاه خود را خوب بشناسید.

آبمیوه گیری

۶- استاندارد های بین المللی

حتما در هنگام خرید به استاندارد های دستگاه دقت داشته باشید تا بتوانید دستگاهی را بخرید که مناسب می باشد.

آبمیوه گیری

۷- ظاهر و زیبایی

زیبایی ظاهری دستگاه بسیار مهم است زیرا که اولین چیزی که دستگاه به نمایش می گذارد زیبایی خود دستگاه است پس حتما در هنگام خرید به ظاهر دستگاه دقت داشته باشیده تا بتوانید مطابق با دکوراسیون آشپزخانه خود دستگاهی مناسب را خریداری کنید.

آبمیوه گیری

اکنون با توجه به اطلاعات فوق و با توجه به نوع نیاز های خود می توانید آبمیوه گیری مورد پسند خود را از فروشگاه های معتبری همچون دیجی کالا خریداری کنید و برای داشتن خریدی بهتر و مقرون به صرفه تر می توانید از کد تخفیف های موجود در وب سایت تخفیف مخفیف استفاده کنید.

🙂

آبمیوه گیری

پاسخ