هودی مناسب با استایل خودتان را انتخاب کنید

بهترین هودی و سویشرت مناسب شما چیست؟

یکی از پر طرفدار ترین لباس های مردانه در فصول بهار و پاییز و حتی زمستان انواع هودی ها و سویشرت ها هستند این دو تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و تنها سویشرت ها جلو باز هستند و هودی ها جلو بسته هستند.

هودی و سویشرت

اما در هنگام خرید هودی ها و سویشرت ها برای داشتن یک خرید خوب و متناسب با استایلتان کافیست نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید یک خرید خوب و با کیفیت و مورد پسند خود را داشته باشید که به زیبایی و جذابیت استایل شما کمک های فراوانی کند.

هودی و سویشرت

۱-رنگ

اگر دوست دارید که یک هودی یا سویشرت خوب بخرید و با بسیاری از لباس هایتان متناسب باشد میتوانید سراغ  طرح هایی با طیف رنگی مشکی، خاکستری، طوسی، سورمه ای تیره، سفید و طرح نیروهای دریایی بروید این دسته از رنگ ها معمولا با اکثر لباس ها ست میشوند.

الف-  مشکی : این رنگ با اکثر لباس ها ست و همچنین برای فصل زمستان نیز بسیار مناسب است.
ب- سفید : در صورتی که مراقب تمیزی لباس خود هستید میتوانید به راحتی این رنگ را با اکثر لباس های خود ست کرده و یک استایل بسیار زیبا و هوشمندانه را رقم میزند.

هودی و سویشرت

۲- جنس داخلی

جنس داخلی این لباس ها معمولا از کرک می باشند در هنگام خرید دقت کنید جنس داخلی کیفیت لازم را داشته باشد که کرک ها روی لباس یا بدنتان نشیند، برای اینکه از بابت ریزش کرک ها روی لباستان مطمئن شوید میتوانید لباس هایی را انتخاب کنید که جنس درونی و بیرونی آن ها یکسان باشد.

هودی و سویشرت

۳- جنس پارچه

برای خرید هودی یا سویشرت خوب میتوانید جنس نخِ پنبه را در نظر داشته باشید زیرا که جنس این نوع الیاف بسیار نرم و لطیف میباشد و بدن را گرم نگه میدارد.

هودی و سویشرت

۴- طرح‌ (  ساده یا بند دار )

لباس هایی که دور یقه آن ها بند دارد معمولا شما را کم سن و سال تر نشان میدهد اما لباس های بدون بند استایلی جدی تر را برایتان میسازد.

هودی و سویشرت

۵- شکل آستین

نوع آستین برخی از هودی ها و سویشرت ها آزاد و گشاد است به نحوی که ممکن است اگر قصد داشته باشید روی هودی خود لباس دیگری را بپوشید به راحتی نتوانید. در هنگام خرید تناسب بین گشادی آستین با اندازه هودی را در نظر بگیرید.

هودی و سویشرت

۶- جزئیات و طرح

هودی ها باید طوری باشند که بدن شما را گرم کنند بنابراین در هنگام خرید دقت که از طرح های کوتاه و… که بدن شما را کامل پوشش نمیدهد بپرهیزید.

معمولا هودی ها با اکثر لباس ها ست میشوند و به راحتی میتوان استایل های مختلفی را رقم زد پس در پوشیدن هودی با لباس های مختلف خود شک نکنید و هودی خود را با انواع لباس هایتان امتحان کنید تا به استایل مورد علاقه تان برسید.

هودی و سویشرت

۷-قد

الف-قد کوتاه

در هنگام خرید دقت کنید که اگر قد کوتاهی دارید، هرگز سویشرت های بزرگ تر و گشاد تر از اندام خودتان را نخرید، زیرا که این کار باعث میشود شما بسیار کوتاه قد تر و چاق تر به نظر برسید و بهتر است سویشرت هایی را انتخاب کنید که قد آن ها از کمربند شما پایین تر نیاید، باریک و متناسب باشد و آستین آن از انگشت شست شما جلوتر نرود.

ب- قد متوسط

در صورتی که قد متوسطی دارید سعی کنید هودی و سویشرتی را انتخاب کنید که کمی بزرگ تر هستند و از سایز شما مقداری بزرگ تر هستند.
همچنین دقت کنید به توضیحات جنس پارچه دقت کنید در صورتی که پس از شست و شو کوچک میشوند سعی کنید سایز بزرگتر را انتخاب کنید.

در صورتی که اضافه وزن و چاقی ندارید از پوشیدن لباس هایی که در قسمت جلوی شکم آویزان میشوند خودداری کنید تا چاق به نظر نرسید.
و در صورتی که اضافه وزن و چاقی دارید بهتر است از پوشیدن هودی ها بپرهیزید و بیشتر سویشرت هارا انتخاب کنید.

هودی و سویشرت

اکنون با توجه به علاقه و سلیقه شخصی خود میتوانید هودی مورد علاقه خود را از فروشگاه های معتبری مانند دیجی کالا و دیجی استایل با استفاده از تخفیف های ویژه ای که در وب سایت تخفیف مخفیف به شما ارائه میشود خریداری کنید.

🙂

هودی و سویشرت