راهنمای کامل خرید سیسمونی

در هنگام خرید سیسمونی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

یکی از مهم ترین خرید ها در طول طندگانی مشترک یک زوج را خرید سیسمونی میتوان دانست، خرید سیسمونی ازین بابت حائز اهمیت است که هم جنبه هدیه دارد ( معمولا خانوده عروس تمایل به خرید سیسمونی دارند ) و همچنین وسایل نوزاد را شکل میدهد پس باید دارای کیفیتی خوب و قابل قبول باشند.

اما با گذشت زمان و ایجاد چشم و هم چشمی میان مردم خرید سیسمونی در برخی از موارد باعث زجر و اذیت خانواده ها میشود و اقدام برای تهیه وسایلی میکنند که شاید اهمیت چندانی برای کودک خردسال ندارد و فقط جنبه چشم و هم چشمی دارد، پس برای جلوگیری از رخ دادن چنین اتفاقی بهتر است بدانیم که چه وسایلی و با چه کیفیتی لازم است بخریم.

سیسمونی

در هنگام خرید سیسمونی بهتر است به مواردی مثل :

۱- فضای موجود

۲- فصل تولد۴

۳- مقدار هزینه

۴- جنسیت نوزاد

توجه کنید تا بتوانید خریدی مناسب داشته باشید همچنین توجه کنید که در هنگام خرید یک دفترچه کوچک نیز به همراه داشته باشید و بر اساس لیست خرید خود محصولات مورد نظر خود را بخرید.

در ادامه محصولات اساسی و پر نیاز را به شما معرفی میکنیم و نکات مهمی را که در هنگام خرید آن ها باید رعایت کنید را نیز به تفصیل توضیح میدهیم.

سیسمونی

۱- کالسکه

کالسکه و وسایل مشابهی مانند صندلی ماشین و کریر از وسایل پر طرفداری هستند که میتوانید در هنگام خرید بسته به نوع نیاز خود یک یا همه ی آن ها را بخرید.

برای خرید این وسایل بهتر است قدرت مالی خود را در نظر داشته باشید و این نکته را در نظر بگیرید که برند های ایرانی تولید کننده این وسایل نیز، محصولاتی با کیفیت و مورد قبول را امروزه تولید میکنند که شما میتوانید با پرداخت هزینه ای مناسب تر از برند های با کیفیت داخلی نیز خرید خوبی داشته باشید.

در هنگام خرید کریر بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که معمولا کریر ها تا سن ۶ ماهگی کودک قابل استفاده هستند.

حتما قبل از خرید سرویس سیسمونی با دوستان و آشنایانی که قبلا این سرویس را تهیه کرده اند مشورت کنید راهنمایی های آن ها میتواند در خرید شما بسیار اثرگذار باشد.

در هنگام خرید کالسکه به وزن خود کالسکه نیز توجه داشته باشید زیرا که اگر کالسکه به تنهایی بسیار سنگین باشد، هنگامی که کودک درون آن قرار میگیرد حمل کالسکه بسیار سخت میشود.

رنگ کالسکه خود را طوری انتخاب کنید که مجبور به شست و شوی زیاد آن نباشید، کالسکه ها خود معمولا در فضای باز قرار میگیرند پس امکان اینکه زودتر کثیف شوند را پیدا میکنند.

در هنگام خرید آغوشی نیز دقت کنید که نوعی را انتخاب کنید که کودک بتواند به راحتی در آن به خواب برود و دارای محافظ گردن نیز هستند.

سیسمونی

۲- لوازم بهداشتی

در ابتدای خرید لوازم بهداشتی بهتر است که به تاریخ مصرف و انقضای آن توجه داشته باشید.

از جمله وسایل مهم و پر تکرار در خرید میتوان به پستانک، شیشه شیر،دندانگیر، پوشک، شیر دوش، دماسنج،‌انواع کرم های بهداشتی و پودر بچه،‌ دستمال مرطوب و وسایل دیگری که بسته به نیاز تهیه میشوند میتوان اشاره کرد.

ماشین لباسشویی های کودک هم امروزه بسیار پر طرفدار هستند اما بهتر است اگر شما به جای پوشک از پارچه ها برای تعویض و تمیز کردن نوزاد و کودک خود استفاده میکنید این وسیله میتواند کمک شایانی به شما کند ولی اگر از پوشک استفاده میکنید این وسیله زیاد برای شما کاربردی نمی باشد و هزینه اضافی است. ( در صورت عدم تهیه لباسشویی کودک میتوانید لباس های کودک خود را به طور جدا از لباس های بزرگسالان در لباسشویی خود بیاندازید. )

سیسمونی

۳- اسباب بازی

در هنگام خرید اسباب بازی به رده سنی اسباب بازی ها دقت کنید تا بتوانید اسباب بازی متناسب با فرزند خود را خریداری کنید.

سعی کنید در هنگام انتخاب اسباب بازی ها رنگ های شاد و متنوع استفاده کنید و تا سن ۴ ماهگی کودک سعی کنید وسایل بازی بزرگ و درشت در اتختیار کودک قرار دهید که باعث خطر آفرینی برای کودک شما نشود.

سیسمونی

۴- لباس

یکی از مهم ترین خرید ها برای کودک، خرید لباس است.
کودکان پس از تولد در هر ماه حدودا نیاز به ۳ دست لباس دارند پس خرید بیشتر ازین باعث اسراف در خرید و استفاده نکردن از لباس ها میشود.

همچنین برای خرید لباس با توجه به فصل برای کودک خود خرید کنید زیرا که اگر خرید های اضافی داشته باشید پس از مدتی متوجه میشوید کودک شما دارای لباس های بسیاری هست که ممکن است حتی یک مرتبه هم نپوشیده باشد.

سیسمونی

۵- تخت و کمد

این وسایل یکی از پر هزینه ترین وسایل برای خرید سیسمونی ها هستند که شما بسته به نوع نیاز خود میتوانید از یک گهواره ساده کوچک تا تخت های چند منظوره و همراه با کمد هارا انتخاب و خریداری کنید.

سیسمونی

اکنون شما با توجه به نوع نیاز خود و با شناختی که نسبت به وسایل سیسمونی ها پیدا کرده اید میتوانید سیسمونی مورد نیاز خود را از فروشگاه های معتبری مانند دیجی کالا بخرید، همچنین میتوانید با استفاده از تخفیف های موجود در وبسایت تخفیف مخفیف از تخفیف های ویژه برای خرید سیسمونی استفاده کنید.

سیسمونی

 پاسخ