جاروبرقی مناسب را بخرید !!!

راهنمای خرید جاروبرقی

در این دوران در هر خانه، مغازه، محل کار و هر جای دیگری یکی از مهم ترین وسایل برای انجام کارهای روزمره جاروبرقی ها هستند که نقش بسیار مهمی در تمیز کردن محل زندگی انسان ها ایفا میکنند به نحوی که بدون آن ها امر تمیز کاری برای افراد، امری بسیار سخت و وقت گیر می باشد.

جاروبرقی

از لحاظ ظاهری جارو برقی ها به دو دسته تقسیم می شوند :

۱- جاروبرقی های ایستاده یا عصایی

در این نوع از جاروبرقی ها مخزن، موتور، پارویی و دستگیره ها همگی بر روی یک بدنه قرار گرفته اند و خرطومی و سیم جمع کن ندارند، این گونه از جارو ها برای تمیز کردن محیط های بزرگ به کار میرود.

۲- جاروبرقی های خوابیده

این نوع از جارو برقی ها برای تمیز کاری فضا های کوچک تر مناسب هستند و دارای خرطومی می باشند.

جاروبرقی

جاروبرقی ها را از لحاظ کارایی میتوان به چند دسته تقسیم کرد :

۱- صنعتی

این جارو ها مخزنی بزرگ دارند و میتوانند مدت زمان زیادی  فعالیت کنند اکثرا دارای سیم جمع کن و لوله تلسکوپی نیستند و طول لوله آن ها ثابت است .

۲- خانگی

این نوع از جارو ها معمولا کوچک هستند تا مالک بتواند به راحتی در خانه از آن ها نگهداری کند و فضای کمی را اشغال کند، و معمولا به دو دسته تقسیم میشوند

الف- مخزنی ( بدون کیسه )

در این مدل از جارو ها هر چه توسط مکنده آن ها مکیده شود را در مخزنی شفاف و پلاستیکی جمع آوری میکند و توسط تکنولوژی به کار رفته در این مدل ها گرد و غبار جمع شده در مخزن به صورت فشرده جمع می شوند تا جای کمتری را اشغال کنند.

ب- کیسه ای

این دسته از جارو ها دارای کیسه ای هستند که معمولا جنس آن از پارچه، پلیمر یا کاغذ می باشد. این کیسه ها ممکن است یک بار مصرف یا دائمی باشد و برخی از دستگاه ها این امکان را به شما میدهند که هم از کیسه های یک بار مصرف و هم از کیسه های دائمی استفاده کنید.

تفاوت عمده ی این دو مدل در محل نگه داری زباله هاست.

جاروبرقی

دیگر امکانات

هر جاروبرقی ممکن است نسبت به یک جاروبرقی دیگر برتری ها و مزیت ها یا اینکه کمبود ها و کاستی هایی داشته باشد که میتواند بر اساس نوع نیاز شما به جاروبرقی انتخاب شود.

۱- لوله های تلسکوپی

با استفاده ازین ویژگی میتوانید بلندی لوله را بر اساس قد خود تنظیم کنید تا بتوانید کنترل بیشتری روی دستگاه در هنگام جارو کردن داشته باشید.

جاروبرقی

۲- لوله های خرطومی

این نوع لوله ها این امکان را به شما میدهند تا بتوانید به راحتی چپ و راست و عقب جلو کنید و فضاهای مختلف را با راحتی بیشتر جارو کنید. جنس این لوله ها معمولا ولاستیکی است ولی مدل های جدید تر دارای روکشی از الیاف پلیمر هستند.

۳- علامت پر بودن مخزن

این علامت معمولا در جارو برقی های مخزن دار دیده میشوند زیرا که جارو های مخزی معمولا دارای مخزنی شفاف هستند، این نشانگر معمولا یا نواری قرمز است یا یک چراغ می باشد.

جاروبرقی

۴- چرخ

چرخ های دستگاه معمولا یا کنار آن یا زیر آن نصب می شوند، چرخ ها قابلیت راحت حرکت را به شما میدهند پس هر چه چرخ های کناری بزرگ تر باشد امکان جا به جایی راخت تر می باشد.

۵- دستگیره ها

این ویژگی کاربری خاصی را می تواند به فرد ارائه دهد به نحوی که امکان استفاده از دستگاه را برای شخص می تواند بسیار راحت تر یا بسیار سخت تر کند.

۶- سیم و سیم جمع کن

تقریبا همه ی مدل های جارو های برقی دارای سیم جمع کن می باشند.

جاروبرقی

اکنون با استفاده از اطلاعات فوق می توانید جارو برقی مورد نیاز خود را از فروشگاه های معتبری مثل دیجی کالا تهیه کنید، همچنین برای داشتن خریدی بهتر میتوانید از کد تخفیف های موجود در وب سایت تخفیف مخفیف استفاده کنید.

🙂

جاروبرقی

پاسخ