بهترین آون توستر را با در نظر گرفتن ۱۰ نکته بخرید

۱۰ نکته مهم برای خرید آون توستر

توستر

 

یکی دیگر از وسایل روزمره، که جدیدا به یکی از وسیله های پر نیاز در آشپزخانه ها تبدیل شده است آون توستر ها هستند که امکان داشتن یک صبحانه لذیذ یا یک عصرانه مقوی را به شما ارائه میکنند.

این وسیله ها در گذشته فقط برای برشته کردن نان به کار برده میشد اما امروزه با کارآیی های متفاوت و مختلف، امکان استفاده همزمان چند نوع کارآیی ( مثل تست و برشته کردن نان ها، گرم کردن غذا و نان، پخت انواع کیک ها و امکاناتی دیگر بسته به نوع نیاز ) را به کاربر ارائه میدهند.

توستر

بر این اساس فاکتور های مهمی را در هنگام خرید آون توستر ها باید در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین آون توستر موجود در بازار را با توجه به نیاز های خودتان بخرید.

عواملی همچون :
۱- اندازه آون توستر ها
۲- نوع استفاده آون توستر ها
۳- محدوده دمایی
۴- تنظیمات و دسترسی ها
۵- قابلیت پخت و پز و گرما رسانی یکسان
۶- خاموش و روشن شدن خودکار
۷- زمان سنج
۸- طبقه های درونی
۹- سهولت در استفاده و تمیزکاری آن
۱۰- قیمت و…

میتوانند در نوع تصمیم گیری شما بسیار دخیل باشد.

توستر

۱- اندازه آون توستر ها و فضای قرارگیری آنها

در ابتدای لازم است به محل قرارگیری آون توستر خود توجه کنید و بسنجید که برای خرید آون توستر ها چه میزان فضا دارید.

همچنین در هنگام خرید به اندازه ظروف خود نیز توجه کنید، اگر اندازه ظروف شما بزرگ است بسنجید که درون آون توستر ها قرار میگیرد یا خیر.

توستر

۲- نوع استفاده آون توستر ها

در نظر داشته باشید که آون توستر ها امکانات مختلفی را به شما  ارائه میدهند، پس در هنگام خرید توجه به کارآیی های مختلف آون توستر ها نیز داشته باشید.

توستر

۳- محدوده ی دمایی

پس از در نظر گرفتن نوع کارآیی آون توستر خود و اینکه متوجه شدید که چه نوع غذایی درون آون توستر خود میخواهید طبخ کنید، میتوانید برای خرید محدوده ی دمایی را نیز در نظر بگیرید، در صورتی که به این مورد توجه نکنید پس از مدتی از خرید خود پشیمان خواهید شد.

توستر

۴- تنظیمات و دسترسی ها

شما برای سهولت در کارآیی و استفاده از آون توستر خود میتوانید از امکاناتی مانند تست Toast ، پخت و پز Bake ، برشته کردن Broil ، گرم کردن و گرم نگه داشتن ، عمل آوری انواع خمیرها، آرام پز، پخت و پز ۲ مرحله ای، خشک کن میوه ها و سبزیجات، بخار پز و …. به راحتی استفاده کنید.

توستر

۵- قابلیت پخت و پز و گرما رسانی یکسان

با استفاده ازین قابلیت غذای شما دیگر یک طرف سوخته و یک طرف نپخته نمیشود بلکه غذای شما به صورت یکنواخت و کامل گرم میشود.

توستر

۶- خاموش و روشن شدن خودکار

با استفاده ازین قابلیت شما میتوانید برای پخت و پز غذای خود تایمر تعیین کنید همچنین مدل های جدید توستر ها حساس به دود و علائم نشان دهنده سوختگی هستند.

توستر

۷- زمان سنج

با استفاده ازین ویژگی شما میتوانید توستر خود را در ساعتی مشخص خاموش کنید.

توستر

۸- طبقه های درونی

میزان فضای درونی آون توستر ها را همواره در نظر بگیریدُ همچنین فضای درونی آون توستر ها ممکن است با طبقه ای از یکدیگر جدا شده باشند.

توستر

۹- سهولت در استفاده و تمیزکاری آن

در هنگام خرید به امکان دسترسی کامل و راحت به انواع فضاهای آون توستر ها برای تمیز کاری نیز توجه داشته باشید.

توستر

۱۰- قیمت

بر اساس معیار های بالا و نیاز شما به یک آون توستر و میزان هزینه کردن شما برای خرید یک آون توستر میتوانید، آون توستر خود را انتخاب کنید.

توستر

پس از سنجش معیار های بالا و انتخاب آون توستر مناسب میتوانید آون توستر خود را از فروشگاه های معتبری مثل دیجی کالا خریداری کنید، همچنین شما میتوانید از تخفیف های ویژه ای که در سایت تخفیف مخفیف موجود است برای خرید آون توستر خود استفاده کنید و یک خرید مقرون به صرفه داشته باشید.

توستر