برای خرید کیف پول به چه نکاتی باید دقت کرد؟؟!!یکی از مهم ترین اکسسوری ها برای خانم ها و آقایان کیف پول ها هستند که برای نگهداری انواع وسایلی مانند پول و کارت های بانکی، غیر بانکی و کارت های شناسایی و دیگر مواردی که هر فرد با توجه به نیاز خود می تواند آن ها را انتخاب کند.

پس خرید یک کیف که بتواند همه نیاز های شما را بر طرف سازد نیازی ضروری است، به این علت بهتر است تا برای خرید کیف پول نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید بهترین کیف پول را متناسب با سلیقه خودتان بخرید.

کیف پول

۱- جنس

جنس کیف یکی از مهم ترین مشخصه هایی است که شما باید به آن دقت کنید امروزه کیف هایی با جنس های متفاوتی تولید می شوند از جمله : چرم های گیاهی و حیوانی، چرم مصنوعی، برزنتی و پارچه ای، پس در ابدا بهتر است که مشخص کنید علاقه دارید از کدام نوع از کیف پول ها انتخاب کنید.

کیف پول

۲- کیفیت بخش درونی

در هنگام خرید دقت کنید که جنس داخلی کیف پول نیز کیفیت لازم را داشته باشد ممکن است برخی از کیف ها ظاهری بسیار زیبا و با کیفیت داشته باشند اما جنس درونی آن ها از کیفیت لازم برخوردار نباشد ممکن است شما یک کیف پول چرم بخرید اما قسمت های درونی آن از جنس چزم مصنوعی یا حتی برزنتی باشد.

کیف پول

۳- فضای داخلی کیف پول

برای ایجاد فضای داخلی معمولا تولید کننده یکی از سه روش زیر را استفاده میکند :

الف- تکه های چرم را در اندازه های مختلف و متفاوت بسته به نیاز برش زده و به لبه ها می دوزند.

ب- تکه های چرم را در اندازه های مختلف و متفاوت بسته به نیاز برش زده و به لبه ها چسب زده می شود.

ج- روی چرم شکاف هایی می زنند و محل های مخصوصی را برای گذاشتن کارت روی آن ایجاد می کنند این روش سرعت عمل بیشتری را به تولید کننده می دهد و راحتی در کار بیشتری برای تولید کننده ایجاد می کند.

اصولا کیف هایی که دوخت خورده باشد دوام و طول عمر بیشتری دارد پس از آن کیف هایی که چسب خورده باشد دوام کمتری نسبت به مدل های دوخته شده دارند.

در صورتی که علاقه دارید وسایل زیادی را با خود حمل کنید بهتر است از کیف هایی که حجم زیادی همراه با جا کارتی های زیادی هستند استفاده کنید، این قابلیت باعث نظم دادن به کارت های شما می شود، همچنین کیف هایی که دارای محفظه ای شفاف هستند این امکان را برای شما فراهم می کنند که بدون نیاز به در آوردن کارت شناسایی خود کارت قاملا قابل رویت باشد.

کیف پول

۴- رنگ

انتخاب رنگ بیشتر بسته به مدل لباس هایی دارد که در آن زمان می خواهید بپوشید دارد و بر اساس محیطی که در آن حاظر می شوید دارد، معمولا رنگ های تیره مناسب هستند رنگ هایی مثل مشکی، خاکستری، سورمه ای اما انتخاب رنگ سفید نیز می تواند در پاره ای از موارد مناسب باشد، در صورتی که در محیط های رسمی نمی خواهید از کیف پول خود استفاده کنید می توانید از کیف پول های با رنگ روشنو تنوع رنگی نیز استفاده کنید.

کیف پول

۵- اندازه

معمولا سعی کنید کیف پول هایی را انتخاب کنید که زیاد بزرگ نباشد اندازه کیف اگر بزرگ باشد پس از مدتی شما را درگیر می کند و به سرعت احساس خستگی می کنید از کیف خود.

کیف پول

اکنون با استفاده از اطلاعات گفته شده و بر اساس نوع نیاز خود می توانید کیف پول مورد نیاز خود را از فروشگاه های معتبری مثل دیجی کالا و دیجی استایل انتخاب و خریداری کنید، همچنین می توانید برای داشتن خریدی بهتر و مقرون به صرفه تر از کد تخفیف های موجود در وب سایت تخفیف مخفیف استفاده کنید.

🙂

کیف پول